Facebook Twitter Picasa


U bent hier: HomeWedstrijden per team


Heren 2

Teamfoto


Teamondersteuning
Teammanager Jasper Akerboom

Nog 11 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
13 mrt 11708 LOHC H7
thuis
20 mrt 11774 MHV Evergreen H2
60
uit route
27 mrt 11857 Rijswijksche Hockey Club H4
thuis
3 apr 11887 Hockeyclub Alkemade H2
35
uit route
10 apr 12007 Catwijck H2
thuis
24 apr 12071 LOHC H8
45
uit route
8 mei 12160 Groen-Geel H10
45
uit route
15 mei 12201 R.H.V. Leonidas H25
thuis
22 mei 12286 Klein Zwitserland H4
60
uit route
29 mei 12329 Leidse Hockey Club Roomburg H6
thuis
12 jun 12415 Groen-Geel H9
45
uit route
5 thuiswedstrijden en 6 uit-wedstrijden.

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Klein Zwitserland H4 11 30 10 0 1 35 13 0
2 Leonidas H25 11 19 5 4 2 18 11 0
3 Evergreen H2 10 19 5 4 1 21 15 0
4 Rijswijk H4 9 18 5 3 1 23 9 0
5 Nieuwkoop H2 11 17 5 2 4 21 14 0
6 Alkemade H2 10 16 5 1 4 21 23 0
7 Leiden H8 11 14 4 2 5 18 20 0
8 Catwijck H2 11 14 3 5 3 22 21 0
9 Groen-Geel H9 11 10 3 1 7 7 22 0
10 Groen-Geel H10 11 9 2 3 6 20 26 0
11 Roomburg H6 11 9 2 3 6 11 21 0
12 Leiden H7 11 3 1 0 10 8 30 0

Uitslagenmatrix
  Catwijck H2-OGroen-Geel H9Groen-Geel H10Klein Zwitserland H4Nieuwkoop H2-ORoomburg H6Evergreen H2-OLeiden H7Leiden-Quintus H8Alkemade H2-ORijswijk H4Leonidas H25
Catwijck H2-O   1-0 1-1 3-4 1-3 2-6 5-1
Groen-Geel H9   2-1 1-2 1-4 0-1 0-0
Groen-Geel H10 5-0   1-4 1-1 2-2 2-3
Klein Zwitserland H4 5-0   3-0 2-0 5-2 3-2
Nieuwkoop H2-O 1-2 2-0 1-3   1-1 3-0 1-2
Roomburg H6 1-1 2-1 0-1   1-0 3-3
Evergreen H2-O 2-1   2-1 4-2 2-2 0-0
Leiden H7 1-4 0-1 1-3 0-4   1-5
Leiden-Quintus H8 1-1 1-5 2-0 4-0   0-3 1-1
Alkemade H2-O 4-3 6-1 2-1 0-3   1-2
Rijswijk H4 1-1 2-0 4-0 1-2 2-2  
Leonidas H25 2-2 4-0 3-2 2-0 2-0 0-2  

Uitslagen
ZONDAG 12 SEPTEMBER 2021
.. Evergreen H2-O Leiden-Quintus H8 4-2 Definitief
.. Groen-Geel H9 Leonidas H25 0-0 Definitief
.. Alkemade H2-O Groen-Geel H10 4-3 Definitief
.. Rijswijk H4 Catwijck H2-O 1-1 Definitief
.. Leiden H7 Nieuwkoop H2-O 0-4 Definitief
.. Roomburg H6 Klein Zwitserland H4 2-1 Definitief
ZONDAG 19 SEPTEMBER 2021
.. Klein Zwitserland H4 Groen-Geel H9 5-0 Definitief
.. Groen-Geel H10 Roomburg H6 1-1 Definitief
.. Leiden-Quintus H8 Rijswijk H4 0-3 Definitief
.. Nieuwkoop H2-O Evergreen H2-O 1-1 Definitief
.. Leonidas H25 Leiden H7 2-0 Definitief
.. Catwijck H2-O Alkemade H2-O 5-1 Definitief
ZONDAG 26 SEPTEMBER 2021
.. Catwijck H2-O Groen-Geel H10 1-1 Definitief
.. Evergreen H2-O Leonidas H25 0-0 Definitief
.. Leiden H7 Klein Zwitserland H4 1-3 Definitief
.. Rijswijk H4 Nieuwkoop H2-O 2-2 Definitief
.. Alkemade H2-O Leiden-Quintus H8 0-3 Definitief
.. Groen-Geel H9 Roomburg H6 2-1 Definitief
ZONDAG 3 OKTOBER 2021
.. Leonidas H25 Rijswijk H4 0-2 Definitief
.. Klein Zwitserland H4 Evergreen H2-O 3-0 Definitief
.. Roomburg H6 Leiden H7 1-0 Definitief
.. Nieuwkoop H2-O Alkemade H2-O 1-2 Definitief
.. Groen-Geel H10 Groen-Geel H9 5-0 Definitief
.. Leiden-Quintus H8 Catwijck H2-O 1-1 Definitief
ZONDAG 10 OKTOBER 2021
.. Rijswijk H4 Klein Zwitserland H4 1-2 Definitief
.. Evergreen H2-O Roomburg H6 2-1 Definitief
.. Leiden H7 Groen-Geel H9 0-1 Definitief
.. Leiden-Quintus H8 Groen-Geel H10 1-5 Definitief
.. Catwijck H2-O Nieuwkoop H2-O 1-3 Definitief
.. Alkemade H2-O Leonidas H25 1-2 Definitief
ZONDAG 24 OKTOBER 2021
.. Leonidas H25 Catwijck H2-O 2-2 Definitief
.. Klein Zwitserland H4 Alkemade H2-O 5-2 Definitief
.. Roomburg H6 Rijswijk H4 3-3 Definitief
.. Groen-Geel H10 Leiden H7 2-3 Definitief
.. Nieuwkoop H2-O Leiden-Quintus H8 3-0 Definitief
.. Groen-Geel H9 Evergreen H2-O 1-2 Definitief
ZONDAG 31 OKTOBER 2021
.. Nieuwkoop H2-O Groen-Geel H10 2-0 Definitief
.. Evergreen H2-O Leiden H7 2-1 Definitief
.. Rijswijk H4 Groen-Geel H9 2-0 Definitief
.. Catwijck H2-O Klein Zwitserland H4 3-4 Definitief
.. Leiden-Quintus H8 Leonidas H25 1-1 Definitief
ZONDAG 7 NOVEMBER 2021
.. Leonidas H25 Nieuwkoop H2-O 3-2 Definitief
.. Leiden H7 Rijswijk H4 1-5 Definitief
.. Groen-Geel H9 Alkemade H2-O 0-1 Definitief
.. Groen-Geel H10 Evergreen H2-O 2-2 Definitief
.. Klein Zwitserland H4 Leiden-Quintus H8 2-0 Definitief
.. Roomburg H6 Catwijck H2-O 1-1 Definitief
ZONDAG 14 NOVEMBER 2021
.. Alkemade H2-O Leiden H7 2-1 Definitief
.. Leonidas H25 Groen-Geel H10 4-0 Definitief
.. Leiden-Quintus H8 Roomburg H6 2-0 Definitief
.. Nieuwkoop H2-O Klein Zwitserland H4 1-3 Definitief
.. Catwijck H2-O Groen-Geel H9 1-0 Definitief
DINSDAG 16 NOVEMBER 2021
.. Alkemade H2-O Roomburg H6 6-1 Definitief
ZONDAG 21 NOVEMBER 2021
.. Groen-Geel H9 Leiden-Quintus H8 1-4 Definitief
.. Rijswijk H4 Groen-Geel H10 4-0 Definitief
.. Evergreen H2-O Alkemade H2-O 2-2 Definitief
.. Leiden H7 Catwijck H2-O 1-4 Definitief
.. Roomburg H6 Nieuwkoop H2-O 0-1 Definitief
ZONDAG 28 NOVEMBER 2021
.. Catwijck H2-O Evergreen H2-O 2-6 Definitief
.. Groen-Geel H10 Klein Zwitserland H4 1-4 Definitief
.. Leonidas H25 Roomburg H6 2-0 Definitief
.. Nieuwkoop H2-O Groen-Geel H9 1-2 Definitief
.. Leiden-Quintus H8 Leiden H7 4-0 Definitief
ZONDAG 5 DECEMBER 2021
.. Klein Zwitserland H4 Leonidas H25 3-2 Definitief

Wedstrijdschema poule
ZONDAG 6 MAART 2022
  Alkemade H2-O Rijswijk H4 Hertogspark
  Rijswijk H4 Evergreen H2-O Sportpark Lange Kleiweg
ZONDAG 13 MAART 2022
  Catwijck H2-O Rijswijk H4 sportpark 'De Krom'
  Groen-Geel H10 Alkemade H2-O Roggewoning (Groen-Geel)
  Klein Zwitserland H4 Roomburg H6 Sportpark 'HCKZ'
  Leiden-Quintus H8 Evergreen H2-O Sportpark de Krogt
  Leonidas H25 Groen-Geel H9 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Nieuwkoop H2-O Leiden H7 Sportp. 'De Dulen'
ZONDAG 20 MAART 2022
  Alkemade H2-O Catwijck H2-O Hertogspark
  Evergreen H2-O Nieuwkoop H2-O Sportp. Schweitzerdreef
  Groen-Geel H9 Klein Zwitserland H4 Roggewoning (Groen-Geel)
  Leiden H7 Leonidas H25 Sportpark de Krogt
  Rijswijk H4 Leiden-Quintus H8 Sportpark Lange Kleiweg
  Roomburg H6 Groen-Geel H10 Sportpark Roomburg
ZONDAG 27 MAART 2022
  Groen-Geel H10 Catwijck H2-O Roggewoning (Groen-Geel)
  Klein Zwitserland H4 Leiden H7 Sportpark 'HCKZ'
  Leiden-Quintus H8 Alkemade H2-O Sportpark de Krogt
  Leonidas H25 Evergreen H2-O Sportpark Toepad (Leonidas)
  Nieuwkoop H2-O Rijswijk H4 Sportp. 'De Dulen'
  Roomburg H6 Groen-Geel H9 Sportpark Roomburg
ZONDAG 3 APRIL 2022
  Alkemade H2-O Nieuwkoop H2-O Hertogspark
  Catwijck H2-O Leiden-Quintus H8 sportpark 'De Krom'
  Evergreen H2-O Klein Zwitserland H4 Sportp. Schweitzerdreef
  Groen-Geel H9 Groen-Geel H10 Roggewoning (Groen-Geel)
  Leiden H7 Roomburg H6 Sportpark de Krogt
  Rijswijk H4 Leonidas H25 Sportpark Lange Kleiweg
ZONDAG 10 APRIL 2022
  Groen-Geel H10 Leiden-Quintus H8 Roggewoning (Groen-Geel)
  Groen-Geel H9 Leiden H7 Roggewoning (Groen-Geel)
  Klein Zwitserland H4 Rijswijk H4 Sportpark 'HCKZ'
  Leonidas H25 Alkemade H2-O Sportpark Toepad (Leonidas)
  Nieuwkoop H2-O Catwijck H2-O Sportp. 'De Dulen'
  Roomburg H6 Evergreen H2-O Sportpark Roomburg
ZONDAG 24 APRIL 2022
  Alkemade H2-O Klein Zwitserland H4 Hertogspark
  Catwijck H2-O Leonidas H25 sportpark 'De Krom'
  Evergreen H2-O Groen-Geel H9 Sportp. Schweitzerdreef
  Leiden H7 Groen-Geel H10 Sportpark de Krogt
  Leiden-Quintus H8 Nieuwkoop H2-O Sportpark de Krogt
  Rijswijk H4 Roomburg H6 Sportpark Lange Kleiweg
ZONDAG 8 MEI 2022
  Groen-Geel H10 Nieuwkoop H2-O Roggewoning (Groen-Geel)
  Groen-Geel H9 Rijswijk H4 Roggewoning (Groen-Geel)
  Klein Zwitserland H4 Catwijck H2-O Sportpark 'HCKZ'
  Leiden H7 Evergreen H2-O Sportpark de Krogt
  Leonidas H25 Leiden-Quintus H8 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Roomburg H6 Alkemade H2-O Sportpark Roomburg
ZONDAG 15 MEI 2022
  Alkemade H2-O Groen-Geel H9 Hertogspark
  Catwijck H2-O Roomburg H6 sportpark 'De Krom'
  Evergreen H2-O Groen-Geel H10 Sportp. Schweitzerdreef
  Leiden-Quintus H8 Klein Zwitserland H4 Sportpark de Krogt
  Nieuwkoop H2-O Leonidas H25 Sportp. 'De Dulen'
  Rijswijk H4 Leiden H7 Sportpark Lange Kleiweg
ZONDAG 22 MEI 2022
  Evergreen H2-O Rijswijk H4 Sportp. Schweitzerdreef
  Groen-Geel H10 Leonidas H25 Roggewoning (Groen-Geel)
  Groen-Geel H9 Catwijck H2-O Roggewoning (Groen-Geel)
  Klein Zwitserland H4 Nieuwkoop H2-O Sportpark 'HCKZ'
  Leiden H7 Alkemade H2-O Sportpark de Krogt
  Roomburg H6 Leiden-Quintus H8 Sportpark Roomburg
ZONDAG 29 MEI 2022
  Alkemade H2-O Evergreen H2-O Hertogspark
  Catwijck H2-O Leiden H7 sportpark 'De Krom'
  Groen-Geel H10 Rijswijk H4 Roggewoning (Groen-Geel)
  Leiden-Quintus H8 Groen-Geel H9 Sportpark de Krogt
  Leonidas H25 Klein Zwitserland H4 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Nieuwkoop H2-O Roomburg H6 Sportp. 'De Dulen'
ZONDAG 12 JUNI 2022
  Evergreen H2-O Catwijck H2-O Sportp. Schweitzerdreef
  Groen-Geel H9 Nieuwkoop H2-O Roggewoning (Groen-Geel)
  Klein Zwitserland H4 Groen-Geel H10 Sportpark 'HCKZ'
  Leiden H7 Leiden-Quintus H8 Sportpark de Krogt
  Rijswijk H4 Alkemade H2-O Sportpark Lange Kleiweg
  Roomburg H6 Leonidas H25 Sportpark Roomburg

Mini's

Senioren

Jeugd

Agenda


De agenda is leeg

HC Nieuwkoop 50 jaar


Webshop


Powered by LISA